TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

11

10 2023

Poszukiwania osoby zaginionej w lesie zakończone w nocy. „Fałszywy alarm”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Akcja poszukiwawcza w miejscowości Zboiska w powiecie żyrardowskim zakończyła się po kilku godzinach w nocy z wtorku na środę. Policjanci i strażacy dokładnie przeszukali teren lasu, lecz nikogo nie odnaleźli. Okazało się bowiem, że jednak nikt nie zaginął.


Akcja w związku z potencjalnym zagrożeniem zdrowia i życia miała duże rozmiary. W poszukiwaniach brało udział ponad 30 strażaków i wielu policjantów. Użyto także sprzętu, jak quad lub dron z kamerą. Dokładne przeczesywanie lasu nie przyniosło rezultatu w postaci odnalezienia kogokolwiek.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Koniec końców okazało się, że zgłoszenie o zaginięciu nie zostało potwierdzone. – Zgłoszenie o zaginięciu osoby nie zostało potwierdzone. Alarm okazał się fałszywy. Nikomu nic się nie stało – mówi nam st. Jarosław Belina, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.