TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

07 2021

Pościg za nietrzeźwym kierowcą w Grodzisku


Grodzisk News


foto: mazowiecka.policja.gov.plPościg za nietrzeźwym kierowcą w Grodzisku - Grodzisk News


Grodziski policjant dzielnicowy zatrzymał w czasie popołudniowej służby mężczyznę, który jechał autem, będąc pod wpływem alkoholu. Nie obyło się bez pościgu.


reklama Grodzisk mazowiecki

Za kierownicą audi usiadł nietrzeźwy 65-latek, dodatkowo okazało się, że ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. – Grodziski dzielnicowy podczas popołudniowej służby w swoim terenie zwrócił uwagę na jadącego w przeciwnym kierunku kierowcę audi. Mężczyzna na widok radiowozu nagle przyspieszył. Policjant natychmiast zawrócił, włączył sygnały w radiowozie i ruszył za samochodem. Kierujący zatrzymał pojazd na sąsiedniej ulicy – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Podczas kontroli okazało się, że kierowca jest w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie ponad 0,70 promila alkoholu. Po dalszych sprawdzeniach wyszło także na jaw, że ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna został zatrzymany, a jego samochód przekazany uprawnionej osobie – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.

65-latek odpowie teraz za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.