TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

07 2021

Pościg za nietrzeźwym kierowcą w Grodzisku


Grodzisk News


foto: mazowiecka.policja.gov.plPościg za nietrzeźwym kierowcą w Grodzisku - Grodzisk News


Grodziski policjant dzielnicowy zatrzymał w czasie popołudniowej służby mężczyznę, który jechał autem, będąc pod wpływem alkoholu. Nie obyło się bez pościgu.


reklama Grodzisk mazowiecki

Za kierownicą audi usiadł nietrzeźwy 65-latek, dodatkowo okazało się, że ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. – Grodziski dzielnicowy podczas popołudniowej służby w swoim terenie zwrócił uwagę na jadącego w przeciwnym kierunku kierowcę audi. Mężczyzna na widok radiowozu nagle przyspieszył. Policjant natychmiast zawrócił, włączył sygnały w radiowozie i ruszył za samochodem. Kierujący zatrzymał pojazd na sąsiedniej ulicy – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Podczas kontroli okazało się, że kierowca jest w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie ponad 0,70 promila alkoholu. Po dalszych sprawdzeniach wyszło także na jaw, że ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna został zatrzymany, a jego samochód przekazany uprawnionej osobie – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.

65-latek odpowie teraz za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.