TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

01 2023

Poranne poszukiwania zaginionej osoby na Stawach Walczewskiego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPoranne poszukiwania zaginionej osoby na Stawach Walczewskiego - Grodzisk News


Nad ranem grodziskiej służby zostały zaalarmowane informacją o zaginięciu osoby w wieku około 20 lat. Policja oraz straż pożarna prowadziły poszukiwania w rejonie Stawów Walczewskiego. Zakończyły się szczęśliwie.


Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się około godz. 5.00. – Dokładnie o godz. 4.59 do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o potrzebie pomocy policji w akcji poszukiwawczej zaginionej osoby w rejonie Stawów Walczewskiego – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Do akcji wysłane zostały trzy zastępy strażaków: jeden z PSP oraz po jednym z OSP Grodzisk i OSP Książenice – dodaje Stefaniak.

Poszukiwania trwały przeszło godzinę, ale przyniosły happy end. – Kilkanaście minut po godzinie szóstej otrzymaliśmy informację od policji, że osoba została szczęśliwie odnaleziona – mówi nam Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.