reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

16

03 2024

Poranna kolizja na A2


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPoranna kolizja na A2 - Grodzisk News


W sobotni poranek na autostradzie A2 na terenie powiatu grodziskiego samochód osobowy uderzył w bariery.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Dziś rano na A2 na pasie w kierunku Warszawy samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu była policja i straż pożarna – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 6.23 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na 443 kilometrze autostrady A2 na pasie w kierunku Warszawy doszło do kolizji. Samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne oddzielające obie jezdnie. W aucie podróżowała jedna osoba, która nie wymagała pomocy medycznej. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu przyjazdu policji, która ustala okoliczności zdarzenia – przekazał nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straż Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Przez pewien czas w miejscu kolizji były utrudnienia na jezdni w kierunku Warszawy, bowiem jeden pas ruchu był zablokowany. Obecnie trasa A2 jest w pełni przejezdna.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.