reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

09 2022

Pogoń jedzie do Błonia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPogoń jedzie do Błonia - Grodzisk News


Błonianka Błonie będzie najbliższym rywalem Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Drużyna z powiatu warszawskiego zachodniego nie radzi sobie w tym sezonie najlepiej.


W sobotę (1 października) piłkarze Mateusza Dudka pojadą do Błonia, aby powalczyć o kolejne punkty z tamtejszą Błonianką i podtrzymać serię meczów bez porażki – Pogoń w tym sezonie jeszcze nie przegrała (pięć zwycięstw i cztery remisy) i zajmuje czwarte miejsce w tabeli tracąc do lidera jednie trzy punkty.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W zupełnie innym położeniu znajduje się drużyna z Błonia, która jak na razie wywalczyła tylko cztery „oczka”, zanotowała aż siedem porażek z rzędu i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Do tego traci bardzo dużo bramek – w trzech ostatnich kolejkach bramkarz Błonianki aż 15 razy wyjmował piłkę z siatki.

Podopieczni Mateusza Dudka będą więc murowanym faworytem sobotniego spotkania, a każdy inny rezultat niż zwycięstwo Pogoni będzie niespodzianką.

Mecz rozpocznie się o godz. 15.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.