TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

09 2021

Pobicie w Parku Skarbków? Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPobicie w Parku Skarbków? Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala - Grodzisk News


W sobotnie popołudnie do grodziskiej policji spłynęła informacja dotycząca pobicia, do którego miało dojść w Parku Skarbków. Sprawców wciąż nie ujęto, a oficjalnego zgłoszenia o przestępstwie wciąż nie ma.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W sobotę popołudniu w Parku Skarbków była awantura, w której ucierpiał jeden z jej uczestników. Na miejscu była policja – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci potwierdzają, że mieli zgłoszenie w tej sprawie. – W sobotę o godz. 17.50 otrzymaliśmy zgłoszenie o rzekomym pobiciu w Parku Skarbków w Grodzisku. Gdy policjanci przybyli na miejsce spotkali mężczyznę, który twierdził, że został pobity przez inne osoby w parku. Ta osoba z obrażeniami nosa trafiła na konsultację do szpitala. Natomiast sprawców w pobliżu miejsca interwencji na znaleziono, poszkodowany nie potrafił wskazać osób, które miały go pobić – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Skoro zdarzenie miało miejsce w rejonie Parku Skarbków, który jest monitorowany, nie można sprawdzić nagrań? – Jak na razie nie wpłynęło zgłoszenie o przestępstwie więc na razie nie prowadzimy szerszych czynności w tej sprawie. Gdy ono spłynie wtedy będziemy mieć podstawę, żeby m.in. sprawdzić nagrania z monitoringu – wyjaśnia rzecznik grodziskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Bójki i pobicia są ścigane z urzędu bez względu na skutki. Rzecznik policji twierdzi wbrew obowiązującemu prawu, że nie sprawdzi monitoringu do momentu wpłynięcia zgłoszenia. Jak ten monitoring ktoś zrobił po taniości i ten materiał się nadpisze to rzecznik i reszta, która odmawia działania może być spokojnie oskarżona o niedopełnienie obowiązków.

Mieszkaniec
28-09-2021 07:57

do Daniela jest wieki problem dzisiaj świadek często staje się oskarżonym.!!!!!!!!

prawda na dziś
29-09-2021 10:00

czyli "idąc" tokiem rozumowania pani rzecznik,jak nie ma zgłoszenia to się nic nie stało.ciekawe bardzo ciekawe podejście do tematu naszej "kochanej policji".

drzewo parkowe,świadek zdarzenia
28-09-2021 09:28

Ale z drugiej strony,czy jest jakiś wielki problem żeby poszkodowany,lub świadek pobicia zgłosił sprawe na milicję.

Daniel
28-09-2021 10:17

"policjanci przybyli na miejsce spotkali mężczyznę, który twierdził, że został pobity przez inne osoby " - a, że sprawców "w pobliżu miejsca nie znaleziono" - dla tzw. policji sprawy nie ma !!!!

2sk-2man
28-09-2021 12:11

oni tylko Jarosława pilnują i kobiety biją...banda nierobów

Albercik
28-09-2021 12:30

To zmienia wszystko,czyli policja nie służy poszkodowanemu tylko oprawcy.

Daniel
28-09-2021 12:48

No dajcie już chłopakom spokój! Nie wiecie, że zarobieni są!? A noc jest od spania, a nie chodzenia po parku!

;)
28-09-2021 21:03

KOMENTARZ ZOSTAŁ USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE REGULAMINU

Dominik
30-09-2021 12:12

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.