reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

07 2022

Plac zabaw przy grodziskim przedszkolu nr 7 po nowemu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Plac zabaw przy grodziskim przedszkolu nr 7 po nowemu - Grodzisk News


Plac zabaw przy Przedszkolu nr 7 w Grodzisku, jeszcze w tym roku przejdzie pełną modernizację. Pojawią się na nim też nowe zabawki. Miasto ogłosiło niedawno przetarg w tej sprawie.


Ze specyfikacji zamówienia dowiadujemy się, że w ramach robót wykonawca wyłoniony w przetargu przeprowadzi demontaż istniejących urządzeń zabawowych; usunie stare podłoże i przygotuje nowe warstwy posadzkowe; na całym placu położy również nawierzchnię bezpieczną.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Najważniejszym elementem modernizacji dla dzieci będzie oczywiście wymiana dotychczasowych zabawek na nowe urządzenia. Ponadto plac zostanie ogrodzony. Wykonawca uporządkuje po wszystkim teren.

Wśród zabawek, które znajdą się na placu, będą m.in. dwie potrójne huśtawki, dwie zabawki na sprężynach, dwie piaskownice, samochodzik, domek, dwa zestawy zabawowe, sześć ławko-stołów.

Inwestycja ma być gotowa do końca listopada.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.