reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

12 2023

Piotrkowice: Samochód wjechał do rowu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPiotrkowice: Samochód wjechał do rowu - Grodzisk News


W nocy z soboty na niedzielę w Piotrkowicach kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi, wjechał do rowu i uderzył w przepust.


W naszym regionie podobnie jak niemal w całej Polsce spadł śnieg. Na drogach zrobiło się ślisko o czym przekonał się jeden z kierowców na terenie gminy Żabia Wola. – W nocy na ul. Tarczyńskiej w Piotrkowicach był wypadek. Na miejscu pogotowie, policja i straż pożarna – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia otrzymaliśmy o godz. 23.40. Gdy strażacy przyjechali na ul. Tarczyńska zastali pojazd, który wjechał do rowu i uderzył w przepust. Działania strażaków polegały na m.in. wstrzymaniu ruchu w obu kierunkach, udzielenie dwóm osobom, które podróżowały tym autem wsparcia psychicznego do momentu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Po przebadaniu przez ratowników zdecydowano, że osoby te nie wymagają hospitalizacji – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej – dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Skuły.

Akcja została zakończona o godz. 0.54.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.