TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

01 2022

Parking na Marylskiego za ponad 300 tys. zł?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Parking na Marylskiego za ponad 300 tys. zł? - Grodzisk News


Grodziski magistrat otworzył oferty na parking, który ma zostać wybudowany przy kościele w Książenicach. Jeżeli urząd się zdecyduje na rozstrzygnięcie postępowania, to inwestycja pochłonie ponad 300 tys. zł.


Magistrat jeszcze w grudniu ogłosił przetarg, którego zwycięzca podejmie się zadania obejmującego budowę parkingu dla pojazdów osobowych wraz ze zjazdem. Dziś otworzył oferty na to zadanie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Są trzy propozycje. Najniższa, złożona przez Zakład Remontowo-Budowlany z Grodziska opiewa na 317 tys. zł, najdroższa, autorstwa P.T.H.U. Pacholczyk z Milanówka – na blisko 400 tys. zł. Grodzisk zamierzał przeznaczyć na ten cel 244 tys. zł, co oznacza, że wybranie wykonawcy w tym postępowaniu będzie wymagało „dorzucenia” do inwestycji ponad 70 tys. zł.

Projektowany parking zlokalizowany po zachodniej stronie kościoła i składa się z 19 miejsc postojowych dla pojazdów osobowych (w tym 1 stanowiska dla osób niepełnosprawnych), rozlokowanych w dwóch niezależnych grupach, oraz dwóch dróg wewnętrznych.

Wykonawca będzie miał pół roku na realizację zadania.

Parking na Marylskiego za ponad 300 tys. zł? - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

i po raz KOLEJNY książenice,a może by tak przenieść urząd miasta do "nich"...
wyborca


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.