reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

04 2023

Oświata w Żabiej Woli także wśród liderów edukacji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: zabiawola.plOświata w Żabiej Woli także wśród liderów edukacji - Grodzisk News


Podobnie jak grodziskie szkoły, również Gmina Żabia Wola została wyróżniona certyfikatem „Samorządowego lidera edukacji”. Wyróżnienie przyznano m.in. za „ umiejętne pozyskiwanie środków zewnętrznych na rozwój infrastruktury oświaty i doposażenie placówek, wzbogacanie warsztatu pracy nauczycieli”.


„Samorządowy lider edukacji” to ogólnopolski program certyfikowania placówek oświatowych, którego celem jest nagradzanie i promowanie jednostek samorządu terytorialnego, które posiadają szczególne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju edukacji i systemu oświaty, wspierania młodzieży i współpracy ze środowiskami edukacyjnymi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W skład Kapituły oceniającej i przyznającej Certyfikaty wchodzą naukowcy m.in. z Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Żabiej woli certyfikat przyznano za „umiejętne pozyskiwanie środków zewnętrznych na rozwój infrastruktury oświaty i doposażenie placówek, wzbogacanie warsztatu pracy nauczycieli poprzez nowoczesny sprzęt i technologie, dbałość o wsparcie uczniów ze szczególnymi potrzebami, utworzenie innej lokalizacji zajęć dla uczniów z Ukrainy i rozbudowa infrastruktury oświatowej”.

Wyróżnienie odebrały Kamila Piątek, dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Gminie Żabia Wola oraz Marzena Pytlak, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Józefinie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Ha, ha, ha jak czytam, Żabiej Woli przyznano certyfikat!

Ponieważ Żabia Wola liczy mniej niż 50 tysięcy mieszkanców, to kupiła ten certyfikat tylko za 4500 zł. A oni w Żabiej Woli, tak jak w Grodzisku rżną głupa i udają, że złapali złotą Rybkę za ogon.

Becia
17-04-2023 16:51

Wszak w Żabiej Woli rządzi piotr rybka

Beti
18-04-2023 09:22


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.