TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

04 2024

Najlepsze inwestycje w Warszawie: znamy laureatów Rankingu Inwestycji 2023!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Najlepsze inwestycje w Warszawie: znamy laureatów Rankingu Inwestycji 2023! - Grodzisk News


Ranking Inwestycji, inicjatywa największego portalu nowych mieszkań i domów – RynekPierwotny.pl, to coroczne zestawienie, które wyróżnia projekty deweloperskie nie tylko ze względu na ich popularność, ale także standard wykończenia oraz dbałość o detale, które mają istotne znaczenie dla komfortu mieszkańców. Podczas oceny najlepszych inwestycji w Warszawie ekspertom nie umknęły wyjątkowe projekty, które nie tylko zachwycają swoim designem, ale także tworzą przyjazne i inspirujące przestrzenie życiowe.


Metoda oceniania opiera się na Uniwersalnym Standardzie Inwestycji (USI), systemie oznaczeń jakości wykończenia budynków we współczesnych inwestycjach deweloperskich. System ten bierze pod uwagę rozpoznawalne, wizualne cechy budynków oraz przypisuje im wartość w pięciopunktowej skali, co pozwala na obiektywne porównanie inwestycji.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Warszawa stale się rozwija i przyciąga uwagę inwestorów oraz mieszkańców z różnych części kraju. W tej dynamice odnajdują się również projekty mieszkaniowe, które stanowią istotną część tkanki tego miasta.

Potencjalni mieszkańcy Warszawy poszukują osiedli, które nie tylko zachwycają elementami zewnętrznymi, ale także zapewniają wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność. Dużą wagę przywiązują również do lokalizacji oraz cech dodatkowych, takich jak dostępność zieleni czy infrastruktura komunikacyjna. Wielu z nich zwraca uwagę na projekty zlokalizowane na obrzeżach miasta, które coraz częściej stanowią atrakcyjną alternatywę dla centrum.

W Rankingu Inwestycji 2023 wygrały więc projekty, które nie tylko przyciągają wzrok swoim wyjątkowym designem, ale również dbają o komfort życia mieszkańców.

Pierwsze miejsce zajęła inwestycja Osiedle „Urbino” zlokalizowana na warszawskich Rakowie. Jak wskazuje Wojciech Sosnowski, specjalista w zarządzaniu procesem projektowym i produktem w branży deweloperskiej: „Urbino” wyróżnia się nie tylko zielonymi przestrzeniami na terenie osiedla, ale także starannie zaprojektowanymi wnętrzami. Dodatkowo mieszkania o nietypowo większych rozmiarach doskonale uzupełniają ten efekt, tworząc niepowtarzalny i wyjątkowy charakter inwestycji.

Najlepsze inwestycje w Warszawie: znamy laureatów Rankingu Inwestycji 2023! - Grodzisk News


Projekt Dom Development – jednego z największych deweloperów w stolicy – uzyskał 5 punktów, czyli maksymalną możliwą ocenę w Rankingu Inwestycji.

Na drugim miejscu wśród warszawskich osiedli, z oceną 4,32, uplasowała się „Krakowska Vita”. To projekt, który doskonale wykorzystuje najbardziej strategiczne aspekty budownictwa mieszkaniowego, tworząc wyjątkowy standard inwestycji. Wyrazisty design oraz kreatywne rozwiązania w zakresie balkonów i zagospodarowania przestrzeni są niezaprzeczalnymi atutami inwestycji – ocenia Wojciech Sosnowski. „Krakowska Vita” jest inwestycją od firmy Develia. Również znajduje się na Rakowie i przyciąga szczególną uwagę klientów.

Najlepsze inwestycje w Warszawie: znamy laureatów Rankingu Inwestycji 2023! - Grodzisk News4,14 punktów oraz 3 miejsce w Rankingu uzyskało Osiedle „Złota Oksza”. Ta propozycja od Profbudu znajduje się na Niedźwiadku – stale rozwijającym się osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Ursus. Okolica jest świetnie skomunikowana, a w pobliżu nie brakuje lokali usługowych, placówek edukacyjnych czy sklepów. Jak inwestycję ocenia nasz specjalista, Wojciech Sosnowski? Wskazuje przede wszystkim, że Osiedle "Złota Oksza" wyróżnia się swoim niezwykłym designem, który nie tylko przyciąga uwagę swoim wyglądem zewnętrznym, ale także oferuje wyjątkowe wnętrza i mieszkania o imponującej wysokości. Projekt ten został starannie zaplanowany, co podkreśla jego unikalność i niepowtarzalny charakter.

Najlepsze inwestycje w Warszawie: znamy laureatów Rankingu Inwestycji 2023! - Grodzisk NewsNa uwagę zasługują także dwa projekty, które otrzymały wyróżnienie. Pierwszy z nich to „Przystanek Targówek” przy ulicy Kuflewskiej, a więc w centrum Targówka – tuż przy II linii metra. Drugi projekt to „Miasteczko Nova Sfera” na Białołęce, czyli kolejnej warszawskiej dzielnicy, która się błyskawicznie rozwija.

Szczegóły Rankingu Inwestycji oraz nagrodzonych projektów są dostępne na stronie internetowej najlepszych projektów deweloperskich w Warszawie serwisu RynekPierwotny.pl.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.