reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

03 2023

Okradali sklepy. Zostali zatrzymani


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayOkradali sklepy. Zostali zatrzymani - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież artykułów drogeryjnych m.in. w jednym ze sklepów w Jankach. Grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


Kilka dni temu policjanci zostali wezwani do jednego ze sklepów w Jankach, gdzie miało dojść do kradzieży. Jak się okazało, pracownicy ochrony ujęli dwóch mężczyzn, którzy od lutego tego roku kradli artykuły drogeryjne. 34- i 44-latek zostali zatrzymani i umieszczeni w areszcie. Łączna wartość skradzionych produktów to około 7 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nie były to jedyne przestępstwa popełnione przez zatrzymanych. – Raszyńscy dochodzeniowcy podczas gromadzenia materiału dowodowego, ustalili, że zatrzymani dokonali także kilku kradzieży na terenie Warszawy. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie 34-latkowi 6 zarzutów, a 44-latkowi 9 zarzutów kradzieży – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu obu mężczyzn na okres dwóch miesięcy. Za kradzież można nawet na pięć lat trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.