TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

03 2023

Okradali sklepy. Zostali zatrzymani


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayOkradali sklepy. Zostali zatrzymani - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież artykułów drogeryjnych m.in. w jednym ze sklepów w Jankach. Grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


Kilka dni temu policjanci zostali wezwani do jednego ze sklepów w Jankach, gdzie miało dojść do kradzieży. Jak się okazało, pracownicy ochrony ujęli dwóch mężczyzn, którzy od lutego tego roku kradli artykuły drogeryjne. 34- i 44-latek zostali zatrzymani i umieszczeni w areszcie. Łączna wartość skradzionych produktów to około 7 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nie były to jedyne przestępstwa popełnione przez zatrzymanych. – Raszyńscy dochodzeniowcy podczas gromadzenia materiału dowodowego, ustalili, że zatrzymani dokonali także kilku kradzieży na terenie Warszawy. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie 34-latkowi 6 zarzutów, a 44-latkowi 9 zarzutów kradzieży – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu obu mężczyzn na okres dwóch miesięcy. Za kradzież można nawet na pięć lat trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.