reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

03 2023

Okradali sklepy. Zostali zatrzymani


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayOkradali sklepy. Zostali zatrzymani - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież artykułów drogeryjnych m.in. w jednym ze sklepów w Jankach. Grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


Kilka dni temu policjanci zostali wezwani do jednego ze sklepów w Jankach, gdzie miało dojść do kradzieży. Jak się okazało, pracownicy ochrony ujęli dwóch mężczyzn, którzy od lutego tego roku kradli artykuły drogeryjne. 34- i 44-latek zostali zatrzymani i umieszczeni w areszcie. Łączna wartość skradzionych produktów to około 7 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nie były to jedyne przestępstwa popełnione przez zatrzymanych. – Raszyńscy dochodzeniowcy podczas gromadzenia materiału dowodowego, ustalili, że zatrzymani dokonali także kilku kradzieży na terenie Warszawy. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie 34-latkowi 6 zarzutów, a 44-latkowi 9 zarzutów kradzieży – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu obu mężczyzn na okres dwóch miesięcy. Za kradzież można nawet na pięć lat trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.