TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

09 2021

Okradał firmę, w której pracował


Grodzisk News


foto: KPP PruszkówOkradał firmę, w której pracował - Grodzisk News


35-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję z Nadarzyna. Mężczyzna wykradł przesyłki ze sprzętem elektronicznym wartym około 30 tys. zł.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Do kradzieży doszło w jednej z firm na terenie gminy Nadarzyn. Zginęły przesyłki, w których znajdował się specjalistyczny sprzęt komputerowy oraz telefony komórkowe. Łączna wartość tych przedmiotów to około 30 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci z Nadarzyna po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli czynności operacyjne, wnikliwie analizując każdy aspekt sprawy. Zebrane informacje doprowadziły ich do jednego z pracowników pokrzywdzonej firmy. Policjanci w jednym z warszawskich lombardów odnaleźli skradzione komputery o wartości około 22 tys. zł.

Podejrzany został zatrzymany kilka dni temu na terenie powiatu piaseczyńskiego. – Prowadzone przez policjantów czynności procesowe oraz zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwoliły na przestawienie podejrzanemu pięciu zarzutów kradzieży, w warunkach recydywy. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.