TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

09 2021

Okradał firmę, w której pracował


Grodzisk News


foto: KPP PruszkówOkradał firmę, w której pracował - Grodzisk News


35-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję z Nadarzyna. Mężczyzna wykradł przesyłki ze sprzętem elektronicznym wartym około 30 tys. zł.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Do kradzieży doszło w jednej z firm na terenie gminy Nadarzyn. Zginęły przesyłki, w których znajdował się specjalistyczny sprzęt komputerowy oraz telefony komórkowe. Łączna wartość tych przedmiotów to około 30 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci z Nadarzyna po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli czynności operacyjne, wnikliwie analizując każdy aspekt sprawy. Zebrane informacje doprowadziły ich do jednego z pracowników pokrzywdzonej firmy. Policjanci w jednym z warszawskich lombardów odnaleźli skradzione komputery o wartości około 22 tys. zł.

Podejrzany został zatrzymany kilka dni temu na terenie powiatu piaseczyńskiego. – Prowadzone przez policjantów czynności procesowe oraz zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwoliły na przestawienie podejrzanemu pięciu zarzutów kradzieży, w warunkach recydywy. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.