TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

09

09 2022

Odpowie za sześć kradzieży paliwa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Odpowie za sześć kradzieży paliwa - Grodzisk News


Sześć zarzutów kradzieży paliwa dostał 24-latek zatrzymany przez grodziskich policjantów. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie tych przestępstw w różnych miejscowościach naszego powiatu.


Do zatrzymania mężczyzny doszło w wyniku ustaleń dochodzenia prowadzonego przez grodziskich kryminalnych od kilku tygodni. Okradzione stacje paliw poniosły starty wyceniane łącznie na 8 tysięcy złotych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Po wnikliwej analizie ostatnich zgłoszeń ze stacji w Grodzisku Maz. i Milanówku oraz zebraniu wielu informacji policjanci wpadli na trop osoby, która mogła dokonać tych przestępstw. Natychmiast pojechali na teren sąsiedniego powiatu, gdzie wcześnie rano zatrzymali wytypowanego mężczyznę – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Podczas dalszych czynności z zatrzymanym 24-latkiem dochodzeniowcy potwierdzili, że w ciągu ostatniego miesiąca  mógł on dokonać sześciu kradzieży paliwa w powiecie naszym oraz w sąsiednich miejscowościach.

Policjanci ustalili też, że mężczyzna poruszał się różnymi pojazdami, tankował paliwo do baków oraz kanistrów, ale za nie nie płacił. Na tej postawie dostał zarzuty dokonania sześciu kradzieży, za co grozi nawet pięć lat więzienia. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.