reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

31

12 2022

Odpowie za 10 kradzieży konsoli do gier


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Odpowie za 10 kradzieży konsoli do gier - Grodzisk News


Policjanci z wydziału kryminalnego grodziskiej komendy zatrzymali 25-latka (na zdjęciu po prawej) podejrzanego o kradzieże konsoli do gier w Grodzisku i Milanówku. Dalsze ustalenia kryminalnych wykazały, że mężczyzna ma na sumieniu 10 podobnych przestępstw dokonanych w całej Polsce.


Do zatrzymania doszło po głoszeniu kradzieży konsoli ze sklepów w Grodzisku i Milanówku. Dość szybko policjanci wytypowali mężczyznę, który może mieć związek z kradzieżą. Okazało się zresztą, że ten sam 25-latek dokonał kradzieży z tej samej sieci sklepów w Łowiczu. Tam też został zatrzymany.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przy mężczyźnie znaleziono specjalną torbę, która służyła do ukrycia łupów i nożyce do cięcia metalu. – Podczas dalszych czynności policjanci ustalili, że zatrzymany mógł wielokrotnie kraść konsole do gier w sklepach na terenie całego kraju. Szybko też odkryli miejsce, gdzie trafiały skradzione przez niego rzeczy. Po wizycie w jednym z lombardów w Warszawie okazało się, że ten sam klient już od 3 miesięcy wstawiał tam podobne przedmioty. Policjanci zabezpieczyli wiele umów z jego danymi i część skradzionego sprzętu – poinformowała grodziska komenda policji.

25-latkowi postawiono 10 zarzutów kradzieży, w ty dwóch w Grodzisku oraz Milanówku. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury w sprawie aresztowania mężczyzny na trzy miesiące. Sprawa ma charakter rozwojowy, co oznacza, że śledczy nie wykluczają wykrycia kolejnych przestępstw.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.