reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

11

03 2024

Od jutra protest rolników na węźle autostradowym. A2 będzie zablokowana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaOd jutra protest rolników na węźle autostradowym. A2 będzie zablokowana - Grodzisk News


Kierowcom planującym jazdę do i z Żyrardowa radzimy przełożyć te podróże. Od 12 do 14 marca włącznie zablokowany będzie wjazd na autostradę i zjazd z niej w okolicy węzła Wiskitki. Dużych utrudnień w ruchu należy się także spodziewać drodze krajowej nr 50.


Wszystko to przez protest rolników, który oficjalnie potwierdziła policja. – Od wtorku 12 marca od godz. 12 do czwartku 14 marca do godz.12 na węźle w Wiskitkach odbędzie się protest rolników. W ramach protestu możliwy jest przejazd oraz postój ciągników rolniczych na trasie DK-50. Należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym – poinformowała st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zablokowany będzie zjazd i wjazd na autostradę A2 natomiast ruch na DK50, na odcinku Mszczonów - Sochaczew, będzie spowolniony. – Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze i stosowanie się do poleceń policjantów, którzy na bieżąco będą kierować ruchem oraz wskazywać możliwe objazdy – dodaje st. sierż. Sochacka.

Rzeczniczka żyrardowskiej policji namawia również do przełożenia podróży w tych dniach, o ile jest to możliwe. Ewentualnie należy dłuższy niż zwykle czas dojazdu. Przed wyjazdem sprawdź drogi alternatywne!. Będąc na terenie powiatu, w którym odbywa się protest, obserwuj komunikaty policji.

–Zadbaj o własne bezpieczeństwo! Zawsze zachowuj bezpieczny odstęp od pojazdów rolniczych. Apelujemy do kierowców o wyrozumiałość i cierpliwość. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów kierujących ruchem – apeluje policjantka.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Zielony Ład - Deutsche Wunderwaffe.

Jack L.
11-03-2024 16:31

Te nasze rolniki to zamiast utrudniać nam rodakom Polakom życie na ulicach przez co cały ten protest biję w nich bo za te utrudnienia nie wpływa to korzystne na ich wizerunek, to jak ełropejskie farmery pojechać pod Belweder i inne placówki ełropejskie i im życie utrudniać gnojówką.
Pozdrawiam rolniki i przez to wasze utrudnianie konsumentom życia będę kupował produkty z poza Polski

Juzio
11-03-2024 19:40

Niezbyt mądra wypowiedź. Delikatnie mówiąc 😉

Nina
11-03-2024 20:44

pokaż wszystkie komentarze (21)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.