reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

11

03 2024

Od jutra protest rolników na węźle autostradowym. A2 będzie zablokowana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaOd jutra protest rolników na węźle autostradowym. A2 będzie zablokowana - Grodzisk News


Kierowcom planującym jazdę do i z Żyrardowa radzimy przełożyć te podróże. Od 12 do 14 marca włącznie zablokowany będzie wjazd na autostradę i zjazd z niej w okolicy węzła Wiskitki. Dużych utrudnień w ruchu należy się także spodziewać drodze krajowej nr 50.


Wszystko to przez protest rolników, który oficjalnie potwierdziła policja. – Od wtorku 12 marca od godz. 12 do czwartku 14 marca do godz.12 na węźle w Wiskitkach odbędzie się protest rolników. W ramach protestu możliwy jest przejazd oraz postój ciągników rolniczych na trasie DK-50. Należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym – poinformowała st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zablokowany będzie zjazd i wjazd na autostradę A2 natomiast ruch na DK50, na odcinku Mszczonów - Sochaczew, będzie spowolniony. – Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze i stosowanie się do poleceń policjantów, którzy na bieżąco będą kierować ruchem oraz wskazywać możliwe objazdy – dodaje st. sierż. Sochacka.

Rzeczniczka żyrardowskiej policji namawia również do przełożenia podróży w tych dniach, o ile jest to możliwe. Ewentualnie należy dłuższy niż zwykle czas dojazdu. Przed wyjazdem sprawdź drogi alternatywne!. Będąc na terenie powiatu, w którym odbywa się protest, obserwuj komunikaty policji.

–Zadbaj o własne bezpieczeństwo! Zawsze zachowuj bezpieczny odstęp od pojazdów rolniczych. Apelujemy do kierowców o wyrozumiałość i cierpliwość. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów kierujących ruchem – apeluje policjantka.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Te nasze rolniki to zamiast utrudniać nam rodakom Polakom życie na ulicach przez co cały ten protest biję w nich bo za te utrudnienia nie wpływa to korzystne na ich wizerunek, to jak ełropejskie farmery pojechać pod Belweder i inne placówki ełropejskie i im życie utrudniać gnojówką. Pozdrawiam rolniki i przez to wasze utrudnianie konsumentom życia będę kupował produkty z poza Polski
Juzio


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.