TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

04 2022

Co w grodziskim kinie na najbliższe dni?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: FilmwebCo w grodziskim kinie na najbliższe dni? - Grodzisk News


Jak co weekend prezentujemy repertuar kina na najbliższe dni. W planie projekcji znalazły się trzy zróżnicowane tytuły.


PROJEKCJE CODZIENNE (NIEDZIELA–CZWARTEK)

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

„Piosenki o miłości” 
„Piosenki o miłości” okazały się największym przebojem ostatniego festiwalu w Gdyni. Debiut Tomasza Habowskiego to mocny, nowy głos polskiego kina. Słodko-gorzki jak najlepszy indie popowy kawałek i uderzający w najczulsze struny – tam gdzie miłość spotyka się z kalkulacją, a pasja z karierą. Romantyczne „Piosenki…” zachwycą z pewnością fanów „Frances Ha”, „Once” czy „Przed wschodem słońca”. Ona jest dziewczyną z bloku w małym mieście, on pochodzi z zamożnej, znanej warszawskiej rodziny. Ona kelneruje i śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa sławnemu ojcu-aktorowi. Poznają się, gdy ona obsługuje przyjęcie, na którym on się bawi. Połączy ich miłość do muzyki, rozdzielą ambicje i marzenia. Kruche uczucie, które rodzi się między nimi, cały czas wystawiane jest na próbę: ona wciąż przed nim ucieka, on potrafi łgać jak z nut. Czy dwa tak różne brzmienia mogą się zestroić? Ile razy w życiu możliwy jest bis?


„Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” (z dubbingiem lub napisami)
Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?


„Wszystko wszędzie naraz”
Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do “multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę. Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.

💬︎   dodaj komentarz

Jak zawsze, wielkie nic. W takiej dziurze? Strata czasu, chcesz się ubrac, kupić sprzęt, iść do kina, pomimo ze ten grajdoł jest zas...ny marketami i deweloperka, to tak naprawdę nic tu nie ma. Wszystko ma poziom grodziskich urzędników..., czyli gdzieś w okolicach zerowego. Burmistrz, Starosta, Rada Miejska i Rada Powiatu do wymiany.

Ziemia Grodziska - żeby deweloperom i kolesiom żyło się lepiej. Za Wasze podatki.
16-04-2022 13:16

To co Cię tu jeszcze trzyma? Wyp.... gdzie indziej swoje frustrację wylewać. Jak to trzeba mieć baniak zryty żeby się nawet repertuaru w kinie czepiać. Żałosny człowieczku znajdź sobie jakieś zajęcie, może Ci się humor poprawi.

Niedowiarek
16-04-2022 15:52

A mówią na mieście, że jesteś blisko tego środowiska. Ujawnij się tchórzu, skoro jesteś taki odważny!

Bezstronna
17-04-2022 12:34

Otwórz kino to chętnie się wybiorę.

Nowy
16-04-2022 16:10

Podzielam zdanie Niedowiarka...nie mieszkaj tu. Bedzie Ci zawsze źle.

wojak33
17-04-2022 05:16

tylko świnie siedzą w kinie

judaszek
18-04-2022 08:53
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.