reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

03 2023

Neo-Nówka powraca do Grodziska! Wiemy kto wygrał kolejne bilety


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Neo-Nówka powraca do Grodziska! Wiemy kto wygrał kolejne bilety - Grodzisk News


Znany i lubiany kabaret Neo-Nówka powraca do Grodziska z najnowszym programem pt. „Tradycje polskie”. Komicy dali się poznać szerokiej publiczności jako twórcy śmiesznych skeczów, operujący zarazem inteligentnym i niejednoznacznym humorem. Tego wszystkiego może spodziewać się grodziska publika podczas marcowego występu. My zaś rozdamy kolejne bilety na to widowisko.


– „Tradycja w narodzie rzecz święta", czy aby na pewno? Jak polskie tradycje wyglądają widziane oczami Kabaretu Neo-Nówka? Tego jeszcze nie zdradzimy. Jedno jest pewne - czeka Was duża dawka dobrego humoru i premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach czy w internecie – mówią organizatorzy wydarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–„Tradycje polskie” to gwarancja niezwykle udanego wieczoru. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam! – dodają.

Wydarzenie odbędzie się 17 marca w grodziskiej hali sportowej o godz. 20.00.

KONKURS
Pierwsza osoba, która dziś 6 marca punktualnie o godz. 18.30 przyśle maila pod adresem: info@grodzisknews.pl, w treści wpisując "Neo-Nówka w Grodzisku", otrzyma podwójną wejściówkę na galę 17 marca. W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy 7 marca.


*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

Zwyciężczyni
Bilety wygrała pani Ada Chełmińska. Gratulujemy! Ze zwyciężczynią skontaktujemy się telefonicznie.

Bilety można także kupić TUTAJ.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Kiedy ukażą się wyniki? Dziś już 8 marca a wyników brak.

Kabaretka
08-03-2023 14:14
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.