TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

05 2022

Najpierw zaoferował pomoc, potem okradł


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayNajpierw zaoferował pomoc, potem okradł - Grodzisk News


Mieszkaniec gminy Brwinów został zatrzymany przez policję po tym jak okradł obywatelkę Ukrainy. Łupem 42-latka padły dolary, które należały do kobiety.


Policjanci z Żyrardowa otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży, kobiecie narodowości ukraińskiej miało zostać skradzionych 360 dolarów. – Na miejscu mundurowi ustalili, że 43-latka poznała mieszkańca gminy Brwinów na portalu społecznościowym. Gdy mężczyzna pojawił się na granicy polsko-ukraińskiej zaoferował jej pomoc i zabrał ja do hostelu na terenie gminy Radziejowice.  Po kilku dniach w jej pokoju doszło do libacji alkoholowej, podczas której zginęły jej pieniądze – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Gdy podejrzany o kradzież rozmawiał z policjantami, nie przyznał się do kradzieży. Jednak podczas przeszukania go funkcjonariusze znaleźli skradzione pieniądze w jego bieliźnie. Mieszkaniec gminy Brwinów został zatrzymany i umieszczony w celi.

42-latkowi z kradzież grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

– Apelujemy, aby nie ufać każdej napotkanej osobie, która oferuje pomoc. Uważajmy na osoby, które chociażby incydentalnie mogą wykorzystać sytuację – podkreślają policjanci z żyrardowskiej komendy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.