TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

05 2022

Motoserce w Grodzisku już w ten weekend


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraMotoserce w Grodzisku już w ten weekend - Grodzisk News


Już w ten weekend, a konkretnie 7 maja odbędzie  odbędzie się kolejna odsłona Motoserca. Dobroczynna akcja krwiodawstwa zagości w Grodzisku, a towarzyszyć jej będzie szereg atrakcji.


Motoserce to ogólnopolska akcja współorganizowana od 2009 roku przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych, czyli rzeszę ludzi, dla których równie wielką pasją, jak motocykle, jest pomaganie ludziom. Robią to poprzez organizowanie zbiórek krwi połączonych ze znakomitymi imprezami motocyklowymi. Grodzisk od lat uczestniczy w inicjatywie, choć w tym roku trzeba będzie przestrzegać ograniczeń sanitarnych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Centrum sobotnich wydarzeń będzie Park Skarbków. Od 10.00 do 14.00 w krwiobusie będzie można oddać krew dla osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. Prócz tego nie zabraknie tradycyjnej prezentacji motocykli, a w południe ruszą pokazy pierwszej pomocy, warsztaty plastyczne dla dzieci; będzie kuchnia polowa i poczęstunek m.in. wojskową grochówką.

Organizatorzy zaplanowali także atrakcję muzyczną w postaci koncertu rockowego zespołu Nadmiar. – Można powiedzieć bez żadnej przesady, że NADMIAR to już zespół legenda.
W swojej długiej, bo trwającej ponad ćwierć wieku karierze, zagrali grubo ponad 1000 koncertów, a przemierzając kraj wszerz i wzdłuż zespół zaprezentował się setkom tysięcy fanów!!! Stylistyka zespołu zmieniała się na przestrzeni lat – obecnie NADMIAR to energetyczny koktajl rock’n rolla w iście amerykańskim stylu. Zgrani i charyzmatyczni muzycy tworzą klimat, który zapada w pamięć publiczności nie tylko podczas koncertu, ale i na długo po nim – mówią organizatorzy.

–W 2015 roku zespół wydał kolejną płytę zatytułowaną IMPREZA, która spotkała się z pozytywnymi recenzjami dziennikarzy muzycznych (GITARZYSTA, JAZZPRESS, AUDIO, BLUES). Utwory z tej płyty pojawiły się na kilkunastu radiowych listach przebojów i są grane do dziś. Rok 2019 to następny krążek – NOWY START, do nagrania którego grupa zaprosiła czołowych przedstawicieli polskiej sceny rockowej. NADMIAR tworzą: Tomek Besser – wokal, Sławek Szpot – gitara, Waldek Zieliński – gitara, Maciej Maciołek – gitara basowa, Hania Mincewicz – perkusja. Warto wspomnieć, że wokalista zespołu – Tomek Besser – to uczestnik XI edycji THE VOICE OF POLAND – dodają.

Początek koncertu o godz. 16.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.