TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

01 2022

Modernizacja terenu rekreacyjnego wraz z placem zabaw za blisko pół miliona?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Modernizacja terenu rekreacyjnego wraz z placem zabaw za blisko pół miliona? - Grodzisk News


Grodziski magistrat otworzył oferty na modernizację terenu rekreacyjnego przy ul. Chmielnej w Makówce. Chętnych do realizacji zadania nie brakuje.


Do grodziskiego magistratu spłynęło sześć propozycji. Niemal wszystkie z nich były wyższe niż ustalony na ten cel budżet czyli 485 tys. zł. Najkorzystniejszą finansowo ofertę złożyła firma WALVI z Siemiatycz, która zażyczyła sobie 447 tys. zł. Druga najniższa cena należy do bydgoskiej firmy Educarium – 493 tys. zł. Kolejne propozycje przekraczają pół miliona złotych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Zgodnie z zamówieniem wykonawca będzie miał za zadanie m.in. wykonanie robót rozbiórkowych niektórych istniejących urządzeń i prac gruntowych, budowę nawierzchni bezpiecznej amortyzującej upadki oraz nawierzchni żwirowej, ułożenie trawników, relokację oraz odnowienie części istniejących elementów (wiaty piknikowe, urządzenia siłowni plenerowej, huśtawka i karuzela). Ponadto pojawią się nowe elementy takie jak m.in. leżaki, grill, ławki wokół grilla, budka lęgowa, domek ze zjeżdżalnią, zestaw wspinaczkowy, tyrolka, leśna ścieżka przeszkód czy huśtawka wagowa.

Kiedy mieszkańcy będą mogli skorzystać z odnowionego terenu rekreacyjnego przy ul. Chmielnej? Termin realizacji zadania wyznaczono na 135 dni od daty umowy z wykonawcą.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

zostawcie las! niech las będzie lasem! co wy robicie z lasu?! podwórka dla ludzi, ktorzy kupują w grodzisku domy bez podwórka albo mieszkania w blokach, przy których nie ma zielonego podwórka. W lesie chcecie sądzić kwiatki w kwietnikach?! Dajcie chociaż w lesie święty spokój ludziom i zwierzętom. I co jeszcze w lesie będzie? dyskoteka i punkty restauracyjno gastronomiczne?

spod lasu
05-01-2022 01:23
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.