reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

01 2022

Modernizacja terenu rekreacyjnego wraz z placem zabaw za blisko pół miliona?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Modernizacja terenu rekreacyjnego wraz z placem zabaw za blisko pół miliona? - Grodzisk News


Grodziski magistrat otworzył oferty na modernizację terenu rekreacyjnego przy ul. Chmielnej w Makówce. Chętnych do realizacji zadania nie brakuje.


Do grodziskiego magistratu spłynęło sześć propozycji. Niemal wszystkie z nich były wyższe niż ustalony na ten cel budżet czyli 485 tys. zł. Najkorzystniejszą finansowo ofertę złożyła firma WALVI z Siemiatycz, która zażyczyła sobie 447 tys. zł. Druga najniższa cena należy do bydgoskiej firmy Educarium – 493 tys. zł. Kolejne propozycje przekraczają pół miliona złotych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Zgodnie z zamówieniem wykonawca będzie miał za zadanie m.in. wykonanie robót rozbiórkowych niektórych istniejących urządzeń i prac gruntowych, budowę nawierzchni bezpiecznej amortyzującej upadki oraz nawierzchni żwirowej, ułożenie trawników, relokację oraz odnowienie części istniejących elementów (wiaty piknikowe, urządzenia siłowni plenerowej, huśtawka i karuzela). Ponadto pojawią się nowe elementy takie jak m.in. leżaki, grill, ławki wokół grilla, budka lęgowa, domek ze zjeżdżalnią, zestaw wspinaczkowy, tyrolka, leśna ścieżka przeszkód czy huśtawka wagowa.

Kiedy mieszkańcy będą mogli skorzystać z odnowionego terenu rekreacyjnego przy ul. Chmielnej? Termin realizacji zadania wyznaczono na 135 dni od daty umowy z wykonawcą.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

zostawcie las! niech las będzie lasem! co wy robicie z lasu?! podwórka dla ludzi, ktorzy kupują w grodzisku domy bez podwórka albo mieszkania w blokach, przy których nie ma zielonego podwórka. W lesie chcecie sądzić kwiatki w kwietnikach?! Dajcie chociaż w lesie święty spokój ludziom i zwierzętom. I co jeszcze w lesie będzie? dyskoteka i punkty restauracyjno gastronomiczne?
spod lasu


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.