TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

06 2021

Mocny wiatr znów łamał drzewa [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik KamilMocny wiatr znów łamał drzewa [FOTO] - Grodzisk News


Dziś znów nasz region nawiedziły ulewne deszcze z porywistymi wiatrami, które łamały drzewa w kilku miejscowościach w powiecie.


Wczorajsza wichura powaliła sporo drzew w regionie link do artykułu. Dziś również mocniej wiało. – Wiatr przewrócił dziś drzewo na al. Lipowej w Książenicach – napisał Kamil i do wiadomości dołączył zdjęcia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na szczęście nikomu nic się nie stało. – Zgłoszenie dotyczące zdarzenia na ul. Lipowej w Książenicach wpłynęło o godz. 17.28. Drzewo upadło na drogę i tarasowało ruch. Tam działała OSP Książenice i około godz. 18.00 jezdnia została odblokowana – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Jednak to nie jedyne działania związane z dzisiejszą ulewą i silnym wiatrem. – Obecnie działania są prowadzone w Mościskach na ul. Pawiej gdzie brzoza zawaliła się na drewniany dom. Tam jest uszkodzony gont na dachu, nie ma uszkodzeń konstrukcji. Drzewo miało uszkodzony system korzeniowy i dlatego upadło. Na miejscu są: jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, jeden zastęp z OSP Jaktorów z podnośnikiem i jeden z OSP Grodzisk Mazowiecki. Oprócz powyższych zdarzeń, strażacy w związku z połamanymi drzewami czterokrotnie interweniowali w Milanówku i dwukrotnie w Podkowie Leśnej – dodaje rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Mocny wiatr znów łamał drzewa [FOTO] - Grodzisk News
Mocny wiatr znów łamał drzewa [FOTO] - Grodzisk News
Mocny wiatr znów łamał drzewa [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.