TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

17

04 2024

Milanówek zaprasza na Bieg STO-nogi. Zapisy trwają


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayMilanówek zaprasza na Bieg STO-nogi. Zapisy trwają - Grodzisk News


Milanowski Bieg STO-nogi to sportowa impreza, która na dobre lat funkcjonuje w kalendarzu wydarzeń miasta ogrodu. Nie inaczej będzie w tym roku. Kolejna odsłona biegu odbędzie się w czerwcu, a zapisy do startu w poszczególnych konkurencjach już trwają.


Bieg zwykle przyjmie formułę uliczną na dystansie 10 kilometrów. Biegacze będą mogli jednak rywalizować w kilku klasyfikacjach. W tym roku organizatorzy przygotowali bowiem takie konkurencje, jak: „Najszybszy mieszkaniec Milanówka”; „Klasyfikacja uczeń/absolwent SLO Nr 5 w Milanówku”; „Mistrzostwa świata geografów”; „Mistrzostwa Polski pilotów i personelu pokładowego” oraz „Otwarte drużynowe mistrzostwa STO-nogi”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wiadomo, że bieg odbędzie się 9 czerwca, a szczegóły trasy zostaną wkrótce potwierdzone i podane do publicznej wiadomości. Na teraz organizatorzy zapowiadają jednak prawdopodobny powrót na „starą trasę”.

Miałoby to oznaczać, iż zmagania biegaczy poprowadzone zostaną ulicami Herberta i i Warszawską, czyli trasą w kształcie litery „T”. Start i meta znalazłyby się wówczas przy ul. Herberta (Fiderkiewicza). Miasteczko biegowe zaś rozstawi się w Parku „Zielony Dołek”.

Więcej informacji wkrótce, tymczasem zapisy na bieg trwają już TUTAJ.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.