reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

03

04 2024

Dziś mecz grodziskiej Pogoni w Mazowieckim Pucharze Polski. Rywalem KTS Weszło


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Dziś mecz grodziskiej Pogoni w Mazowieckim Pucharze Polski. Rywalem KTS Weszło - Grodzisk News


Piłkarze grodziskiej Pogoni wygrali w weekend z Legionovią Legionowo, dzięki utrzymali pozycję lidera tabeli trzeciej ligi i są nadal na dobrej drodze do awansu. Już dziś jednak zawodników trenowanych przez Marcina Sasala czeka kolejne poważne wyzwanie – mecz w 1/8 finału Mazowieckiego Pucharu Polski z klubem KTS Weszło, naszpikowanym znanymi polskimi nazwiskami.


W drużynie należącej do Krzysztofa Stanowskiego grają na co dzień m.in. Jakub Kosecki, Igor Lewczuk, Łukasz Gikiewicz i Marcin Burkhardt, a zatem piłkarze mający w sportowych życiorysach występy w najlepszych klubach polskiej Ekstraklasy, w zespołach zagranicznych. Teraz, choć bliżej im już raczej do piłkarskiej emerytury, w futbol nadal grać potrafią i przyciągają na trybuny kibiców. Zwłaszcza na niższych poziomach rozgrywkowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z drugiej strony to Pogoń gra w wyższej lidze, a do dzisiejszego meczu z KTS-em przystępować będzie jako liderka swoich rozgrywek z aspiracjami do awansu do drugiej ligi. Można się zatem spodziewać twardego i nieustępliwego grania. O awansie do fazy ćwierćfinałowej decydować będzie bowiem rezultat tylko jeden mecz.

Zwycięzca starcia, które rozegrane zostanie dziś o godz. 18.00 na stadionie Hutnika Warszawa, w ćwierćfinale zagra z Mławianką Mława – posiadaczką wolnego losu. Drugą parę ćwierćfinałową stworzą Broń Radom z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

O pozostałe miejsca w tej fazie zawalczą Legionovia Legionowo z Pilicą Białobrzegi, Świt Nowy Dwór Mazowiecki z Legią II Warszawa, Powiślanka Lipsko i Vctoria Sulejówek. Ostatnią parę 1/8 finału Mazowieckiego PP miały stworzyć Wisła II Płock i KS CK Troszyn. Jednak jak podaje portal 90minut.pl, goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz.

Transmisja z dzisiejszego meczu na kanale YouTube Weszło TV.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.