reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

06

06 2023

Milanówek otworzy ogrody po raz osiemnasty. Znamy pełen rozkład imprez


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Milanówek otworzy ogrody po raz osiemnasty. Znamy pełen rozkład imprez - Grodzisk News


Milanówek przedstawił szczegółowy program Festiwalu Otwarte Ogrody. Impreza organizowana niejako przez mieszkańców dla mieszkańców odbędzie od 16 do 18 czerwca, a patronem medialnym wydarzenia jest GrodziskNews.pl.


Otwarte Ogrody to festiwal, który na trwałe zrósł się z życiem mieszkańców takich miejscowości jak Milanówek i Podkowa Leśna. Festiwal w Milanówku już w swojej osiemnastej odsłonie odbędzie się od 16 do 18 czerwca. – Ten niezwykły festiwal, tworzony przez mieszkańców dla mieszkańców, to największe wydarzenie w Milanówku. Podczas trzech dni trwania festiwalu będziecie mieli okazję uczestniczyć w czterdziestu inicjatywach oddolnych, które sprawią, że ten czas będzie niezapomniany – mówią organizatorzy z Milanowskiego Centrum Kultury.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W tegorocznym programie wydarzeń znalazło się oczywiście wiele inicjatyw związanych z otwarciem prywatnych ogrodów, w których organizowane będą wystawy artystyczne, nastrojowe koncerty i spektakle teatralne.

Nie zabraknie oczywiście różnorakich warsztatów, prelekcji, pokazów filmowych i zajęć na powietrzu. Będą też atrakcje i zabawy dla najmłodszych mieszkańców Milanówka.

Pełen program wydarzeń Festiwalu Otwarte Ogrody w Milanówku – TUTAJ.

Patronem medialnym wydarzenia jest GrodziskNews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Co z basenem w Milanówku, ten nieudolny pan nie jest w stanie otworzyć obiektu bo nie ma kasy? Niech zalozy profil na zrzutka.pl, ludzie sobie zapłacą i będą korzystać, tylko trzeba pamiętać że z każdej takiej składki hajs ma trafić do celu. Żenada. Najpierw chciał ludziom zamknąć targ a teraz pozbawił głównej formy rozrywki w lato. Powodzenia w wyborach.
Zos


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.