reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

11 2023

Milanówek. Miał w mieszkaniu 115 gramów marihuany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: policja.plMilanówek. Miał w mieszkaniu 115 gramów marihuany - Grodzisk News


Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali mieszkańca Milanówka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W mieszkaniu 39-latka policja znalazła ponad 115 gramów marihuany


Zaczęło się od popołudniowej interwencji policjantów patrolujących Milanówek wobec grupy ludzi spożywających alkohol na ulicy. – W czasie ich legitymowania funkcjonariusze zwrócili uwagę na podejrzane zachowanie jednego z mężczyzn i szybko zdecydowali o jego kontroli. Sprawdzenie zawartości kieszeni kurtki 39-latka potwierdziło, że ukrywa tam porcję marihuany – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Mężczyzna został zatrzymany, a policjanci udali się na przeszukanie jego miejsca zamieszkania w Milanówku. W pokoju i w innym pomieszczeniu zajmowanym przez 39-latka policjanci znaleźli luźno leżący susz roślinny, a także wiszące łodygi konopi. – Wszystkie nielegalne przedmioty zostały zabezpieczone, a ich właściciel trafił do policyjnej celi. Po sprawdzeniu zabezpieczonych substancji policjanci potwierdzili, że 39-latek posiadał ponad 115 gramów marihuany – podała grodziska komenda.

Policjanci zebrali materiał dowodowy i przekazali dokumentację do grodziskiej prokuratury rejonowej. Mężczyźnie postawiono tam zarzuty, dotyczące posiadania środków odurzających wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. To przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Prokuratura zdecydowała o zastosowaniu wobec niego dozoru policji.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.