reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

11 2023

Milanówek. Miał w mieszkaniu 115 gramów marihuany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: policja.plMilanówek. Miał w mieszkaniu 115 gramów marihuany - Grodzisk News


Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali mieszkańca Milanówka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W mieszkaniu 39-latka policja znalazła ponad 115 gramów marihuany


Zaczęło się od popołudniowej interwencji policjantów patrolujących Milanówek wobec grupy ludzi spożywających alkohol na ulicy. – W czasie ich legitymowania funkcjonariusze zwrócili uwagę na podejrzane zachowanie jednego z mężczyzn i szybko zdecydowali o jego kontroli. Sprawdzenie zawartości kieszeni kurtki 39-latka potwierdziło, że ukrywa tam porcję marihuany – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Mężczyzna został zatrzymany, a policjanci udali się na przeszukanie jego miejsca zamieszkania w Milanówku. W pokoju i w innym pomieszczeniu zajmowanym przez 39-latka policjanci znaleźli luźno leżący susz roślinny, a także wiszące łodygi konopi. – Wszystkie nielegalne przedmioty zostały zabezpieczone, a ich właściciel trafił do policyjnej celi. Po sprawdzeniu zabezpieczonych substancji policjanci potwierdzili, że 39-latek posiadał ponad 115 gramów marihuany – podała grodziska komenda.

Policjanci zebrali materiał dowodowy i przekazali dokumentację do grodziskiej prokuratury rejonowej. Mężczyźnie postawiono tam zarzuty, dotyczące posiadania środków odurzających wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. To przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Prokuratura zdecydowała o zastosowaniu wobec niego dozoru policji.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.