reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

12 2022

Mieszkanka naszego regionu w konkursie o tytuł najpiękniejszej Polki


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. prasoweMieszkanka naszego regionu w konkursie o tytuł najpiękniejszej Polki - Grodzisk News


Mieszkanka sąsiedniego Brwinowa Natalia Modrzejewska. 23-latka zakwalifikowała się do finału konkursu piękności Polska Miss 2022. Pośród 35 kandydatek z całej Polski będzie ubiegać się o miano najpiękniejszej i nowy samochód osobowy.


W roku 2022 do konkursu zgłosiło się ponad 5 tysięcy uczestniczek (licząc konkursy regionalne). Zwyciężczyni konkursu otrzyma nowy samochód osobowy, a TOP5 konkursu wyjedzie na dwutygodniowy pobyt na Bali. Konkursy regionalne odbyły się w tym roku w woj. Dolnośląski, Małopolskim, Mazowieckim, Wielkopolskim oraz Pomorskim. Uczestniczki zainteresowane udziałem mogły również zgłosić się przez casting open. Ostatecznie w finale Polska Miss i Polska Miss Nastolatek wystąpi po 36 finalistek z całej Polski. 

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Finalistki wzięły udział w nagraniach wideo oraz sesjach zdjęciowych. Efekty zdjęciowe można zobaczyć w załączonej galerii. W pierwszej sesji dziewczyny stanęły przed obiektywem Romana Słomki, aby w eleganckich kreacjach z kolekcji EDAN oraz DeVu Diana Walkiewicz zaprezentować się jak najlepiej. Druga sesja to nawiązanie do grudnia i związanego z nim klimatu świątecznego – powiadają organizatorzy konkursu.

Gale finałowe odbędą się 17-18. grudnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. 


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

,,będzie się ubiegać o miano najpiękniejszej nowy samochó osobowy?" Czyżby?

Tea
06-12-2022 12:25

Jak wygra to good, bedzie szczesliwsza, to poniekad jedna marzen i sekces. A w aucie nie ma nic zlego, ale to tylko srodek transportu.

Powodzenia Wiewiórko! <3

Ted.R :D
07-12-2022 18:57
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.