TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

11 2021

Będą nowe tablice informacyjne


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsBędą nowe tablice informacyjne - Grodzisk News


Na ulicach grodziskiej gminy niebawem pojawią się nowe tablice informacyjne. Gmina rozstrzygnęła przetarg na zaprojektowanie, dostawę i montaż tablic informacyjnych w ramach modernizacji, aktualizacji i rozbudowy Miejskiego Systemu Informacji.


Zamówienie wbrew nazwie Miejskiego Systemu Informacji obejmuje tereny znajdujące się poza miastem, czyli okoliczne wsie. Niebawem pojawią się nowe tablice informacyjne w następujących miejscowościach: Natolinie, Izdebno Kościelne, Chrzanów Mały, Chrzanów Duży, Kraśnicza Wola, Kozery Nowe, Kozery, Wólka Grodziska, Kozerki, Władków, Kałęczyn, Janinów, Adamowizna, Odrano Wola, Szczęsne, Radonie, Kady, Opypy, Książenice, Zapole, Marynin, Czarny Las, Mościska i Makówka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W ramach zadania wykonawca najpierw dostarczy projekt inwestycji, a następnie dostarczy i zamontuje tablice informujące o nazwie ulicy lub miejscowości. Łącznie dostarczy 900 tablic, 500 słupków. Do jego zadania będzie należał także montaż nowych tablic ze słupkami oraz demontaż 400 starych.

Nowe tablice mają się pojawić w ciągu 90 dni od daty podpisania umowy. Koszt inwestycji to 400 tys. zł.


ZOBACZ TEŻ




💬︎   dodaj komentarz

A może poprawa widoczności znaków drogowych (wymiana wszystkich na odblaskowe kat 1), poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych (oświetlenie, malowanie pasów)?
Pani Burmistrzu, przejedź/ przejdź się Pan po drogach gminnych i zobacz - nawet jak w Grodzisku - wygląda oznakowanie dróg i przejść dla pieszych! Brudne stare znaki drogowe, często zasłonięte gałęziami albo schowane w krzakach w znacznej odległości od krawędzi jezdni. Przejścia w ciemnicy, pasy niewymalowane. Itp, itd.

z11
13-11-2021 16:07

może portal ten napisałby o tym, co było na tvn wczoraj! O Chlebni i składowaniu jakiś materiałów w Chlebni? Dlaczego burmistrz nie brał udziału w tym progranie?

mieszkaniec
13-11-2021 23:16

Przecież było o tym już dawno.
https://grodzisknews.pl/co-dalej-z-dzikim-wysypiskiem-w-chlebni/

Anonim
13-11-2021 23:59

Pań ma rację brak oznakowia dróg i przejść dla pieszych

Całek
14-11-2021 07:42

Ale czego będą dotyczyły informacje umieszczone na tych nowych tablicach??? Dziwnie napisany jest ten artykuł. Zupełnie nie wiadomo o co chodzi. Może autor powinien jaśniej się wyrazić?

Dociekliwy
13-11-2021 16:35

Jesteś taki "Dociekliwy" a nie doczytałeś, bo jest napisane "W ramach zadania wykonawca najpierw dostarczy projekt inwestycji, a następnie dostarczy i zamontuje tablice informujące o nazwie ulicy lub miejscowości". Pozdrawiam :)

Milo
13-11-2021 17:06

Faktycznie, nie doczytałem. Zwracam honor. Miłego wieczoru życzę.

Dociekliwy gapowaty😉
13-11-2021 18:01

Do grodziska to beda pasowac tablice na drogach typu “uwaga! Smog”, “Korek. 1km w godzine”, “uwaga! 30cm dziury w drodze”, “tu rzadzi deweloperka i kolesiostwo”, “Jak sie nie podoba to sie wyprowadź. Ziemia Grodziska”, “Uwaga! Teren wysoce skażony covid” itp.

Mateo
13-11-2021 23:17

oj o deweloperce należałoby popisać!

Jola
14-11-2021 16:26

A obecne wymagaja wymiany? Znowu jakiś koleś musi zarobić....

Zbyszek
13-11-2021 23:21

A moze jakieś ostrzezenia sie pojawia, np. “dziki atakujace dzieci na osiedlach”?

Sylwia
13-11-2021 23:23

W ganianiu dzików dobrze sprawdza się grodziska Straż Miejska. ;-)

z11
14-11-2021 13:56

co to znów za IDIOTYZMY,szczegółowe informacje i ustanowienia określają Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003r.w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczenia na drogach.Po jaką "cholerę" jakieś nowe projektowania znaków,to wszystko jest szczegółowo ujęte w tym Rozporządzeniu.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik drogi
14-11-2021 11:03

Ale znaki z nazwami ulic mogą być zaprojektowane jak sobie gmina życzy

Mlodszy Starszy
02-12-2021 13:06

KOMENTARZ ZOSTAŁ USUNIĘTY PRZEZ MODERATORA ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE REGULAMINU

Albert
14-11-2021 18:37

Jeżeli chodzi o oznakowanie ulic to ładne słupki i tabliczki są w Kaskach w północnej części gm. Baranów (blisko Teresina i Niepokalanowa). Jest tam jakoś 25 ulic nazwanych około. Tak szczerze to najładniejsze jakie widziałem na Mazowszu jak dotąd.

Florczak
15-11-2021 23:24








📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE