reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

25

11 2022

Międzynarodowe widowisko robotyczne po sąsiedzku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraMiędzynarodowe widowisko robotyczne po sąsiedzku - Grodzisk News


Takiej imprezy w naszym regionie jeszcze nie było. Interaktywne show dla całej rodziny „Robotrons” już 13 grudnia zagości w sali widowiskowej centrum kultury w Pruszkowie. A my rozdamy bilety na to wydarzenie.


– Chcesz podróżować po galaktyce, stać się członkiem drużyny astronautów i wypełnić niemożliwą do realizacji misję? Zapraszamy na pokład! Przed nami fascynująca wyprawa promem kosmicznym, prowadzonym przez kapitan Alkionę i jej pomocnika androida Williego. Razem zrealizujemy tajną misję, odwiedzimy różne planety i poznamy ich mieszkańców. Dowiemy się, jak zbudowany jest Wszechświat i weźmiemy udział w grach interaktywnych, przy pomocy specjalnej bransoletki, którą otrzyma każde dziecko – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Przekonaj się, jak zaciera się granica między rzeczywistością i fantazją, a Stalowi Transformersi Giganci stają się Twoimi przyjaciółmi! Myśl, decyduj i działaj! Tylko odwaga, poświęcenie i prawdziwa przyjaźń mogą uratować naszą galaktykę przed zagładą! – dodają.

Niepokonani Aniołowie Galaktyki to widowisko technologiczne, podczas którego zobaczymy 2,5-metrowych Transformersów i Gigantów, pokazy laserowe i świetlne, będą efekty dźwiękowe oraz interaktywne dekoracje, a wszystko według scenariusza interaktywno-edukacyjnego.

Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

To jak rozdajecie bilety to ja poprosze

Fragles
25-11-2022 20:09
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.