reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

03 2024

Krew pilnie potrzebna dla syna policjanta. Możesz pomóc


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Krew pilnie potrzebna dla syna policjanta. Możesz pomóc - Grodzisk News


Policjanci na co dzień pełnią służbę publiczną, której zadaniem jest niesienie pomocy mieszkańcom i zapewnianie im bezpieczeństwa. Dziś to policjant potrzebuje naszej pomocy, konkretnie zaś jego syn, który w szpitalu walczy o zdrowie i życie. Każdy, kto może, proszony jest o oddanie krwi dla Mikołaja i przekazywanie tej informacji dalej.


Chodzi o syna policjanta będącego oficerem dyżurnym w Komendzie Powiatowej Policji w Żyrardowie. Apel przekazała żyrardowska policja na oficjalny profilu komendy na Facebooku. Co ważne można oddać krew dowolnej grupy, ale ważne jest, by zaznaczyć, że jest to krew dla Mikołaja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Potrzebna jest krew dla Mikołaja -syna naszego Dyżurnego Krew można oddawać w każdym punkcie poboru krwi, ze wskazaniem dla "MIKOŁAJA PIOTROWSKIEGO, Szpital im. Kopernika w Łodzi, Oddział Hematologii Ogólnej". Sytuacja jest bardzo poważna, musimy działać bardzo szybko. Każdemu kto może się przyłączyć do zbiórki serdecznie dziękujemy. Prosimy także o udostępnienie informacji – zaapelowali policjanci.

Jeśli zatem możesz i chcesz pomóc, zrób to – albo oddając krew w dowolnym punkcie, albo chociażby przekazując tę wiadomość dalej.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Jaka grupa krwi?

Col.
24-03-2024 21:23

Dowolna, należy jednak zaznaczyć podczas oddawania krwi dla kogo jest zbiórka.

wojak33
25-03-2024 04:51

Jaka grupa krwi potrzebna nie ma informacji ja mam bardzo rzadka grupe 2%ludzi ma taka moze bede mogl pomódź prosze o tel 797627693

Marcin Galazka
25-03-2024 07:41

pokaż wszystkie komentarze (4)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.