reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

07 2023

Koncertowe spotkania z tangiem w Międzyborowie i Grodzisku. Wstęp wolny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraKoncertowe spotkania z tangiem w Międzyborowie i Grodzisku. Wstęp wolny - Grodzisk News


Znakomite koncerty zapowiadają się dziś i jutro w Międzyborowie oraz Grodzisku. Będzie to spotkanie z tangiem argentyńskim w najlepszym wykonaniu. A to za sprawą muzycznego projektu MAS TANGO. Wstęp na oba koncerty jest wolny.


– Projekt ten narodził się ze spotkania czterech muzyków, długoletnich przyjaciół, wszyscy mieszkają w regionie paryskim. Ich wspólna pasja: tango, jego ostry rytm i ospała melodia… W trakcie wspólnej pracy zbudowali repertuar bogaty w kontrasty i wykonują tradycyjne wersje, a także osobiste aranżacje i adaptacje – charakteryzują formację organizatorzy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– To dążenie do odnowy i autentyczności jest jedną z mocnych stron zespołu, który już podzielił się swoją muzyką na Paris-Banlieue Tango Festival, Théâtre de la Comédie Nation, Ambasadzie Argentyny we Francji, galeriach Delta, Galeries Montpensier, Festival de Colmar, Festival argentin de Saint Brieuc, Cité Universitaire itp. – dodają.

Zespół tworzą Yolanda Fresedo – śpiew sopranowy; Mickael Gneist – skrzypce; Serge Amico – bandoneon; Daniel Campos – fortepian; Facundo di Pietro – kontrabas; gościnnie zespołowi towarzyszył będzie Maciej Klociński – śpiew i pianino.

Koncert w Międzyborowie w sobotę o 19.00 w miejscowym kościele; występ grodziski w niedzielę w Parku Skarbków lub w Mediatece w przypadku złej pogody. Początek o godz. 16.00.

Koncertowe spotkania z tangiem w Międzyborowie i Grodzisku. Wstęp wolny - Grodzisk News
Koncertowe spotkania z tangiem w Międzyborowie i Grodzisku. Wstęp wolny - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.