TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

01

12 2020

Kolizja w Natolinie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKolizja w Natolinie - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie na trasie 579 w Natolinie zderzyły się dwa samochody sobowe. Nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – W Natolinie na drodze 579 około godziny 14.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich wylądował w rowie. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej i policjanci – napisał Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na szczęście nikomu nic się nie stało.a – Około godz. 14.00 na skrzyżowaniu trasy 579 z ul. Logistyczną zderzyły się dwa samochody osobowe. Tymi pojazdami podróżowali tylko kierowcy. Obecni na miejscu ratownicy medyczni, zdecydowali, że nikt nie wymaga hospitalizacji. Nasze działania zakończyliśmy po godz. 14.30 – st. Bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu, ale obecnie nie ma problemów z przejazdem.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Gwoli ścisłości, kolizja miała miejsce nie na skrzyżowaniu ul. Logistycznej z trasą 579, ale przy samej ul. Logistycznej nieopodal HM-u. Chwilę po zdarzeniu tamtędy przejeżdżałem.
tw


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.