reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

20

07 2021

Kolizja na Okulickiego


Grodzisk News


Kolizja na Okulickiego - Grodzisk News


We wtorkowe popołudnie na ul. Okulickiego w Grodzisku samochód osobowy wjechał w słup. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na Okulickiego był wypadek, samochód osobowy uderzył w słup. Pas w stronę wiaduktu zablokowany – poinformował Piotr, a do wiadomości dołączył zdjęcie.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Do zdarzenia doszło około godz. 16.00. – Kierujący skodą z nieznanych dotąd przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w latarnię. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Możliwe, że kierowca zasłabł za kierownicą. Nie ma tam stanu nietrzeźwości i innych nieprawidłowości – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Tuż po zdarzeniu były utrudnienia w ruchu, zablokowany był pas w kierunku wiaduktu. – Obecnie oba pasy ruchu są przejezdne – dodaje rzecznik grodziskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.