02 12 2019

Kolejne zderzenie na A2. Samochód dachował

02.12.2019, godz.: 21:09
Kolejne zderzenie na A2. Samochód dachował
Fot. GrodziskNews.pl

Na autostradzie A2 znów doszło do zderzenia. Tym razem samochód ciężarowy zderzył się z osobówką, która po kolizji dachowała. To już trzecie zdarzenie drogowe w ostatnich godzinach w naszym regionie.

Dzisiejsze popołudnie jest wyjątkowo pechowe dla kierowców w naszym regionie. Około godz. 18.45 na autostradzie A2 na wysokości Izdebna Nowego doszło do kolizji trzech pojazdów (więcej tutaj), a godzinę później miał miejsce wypadek na trasie katowickiej (więcej tutaj). Niestety to nie było ostatnie zdarzenie drogowe dzisiejszego dnia. – Na A2 w Baranowie w kierunku Warszawy samochód leży na dachu po zderzeniu z ciężarówką. Na miejscu straż pożarna, karetka pogotowia oraz policjanci. Autostrada zablokowana w kierunku Warszawy – napisał Henryk.

Do zdarzenia doszło po godz. 20.00. – Na autostradzie na wysokości Baranowa doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki. Ten pierwszy pojazd na skutek kolizji dachował i zatrzymał się na pasie zieleni odgradzającym obie jezdnie na A2. Autami jechali tylko kierowcy, obaj wyszli z aut o własnych siłach, nic poważnego im się nie stało, nie zostali zabrani do szpitala – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W wyniku zderzenia są utrudnienia na A2. – Jeden pas na jezdni w kierunku Warszawy jest zablokowany – dodaje st. bryg. Tryniszewski.

Na miejscu są policja, pogotowie oraz dwa zastępy straży pożarnej z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Baranów.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.