02 12 2019

Wypadek na A2. Droga zablokowana

02.12.2019, godz.: 18:15
Wypadek na A2. Droga zablokowana
Fot. Pixabay

W poniedziałkowe popołudnie na autostradzie A2 na wysokości Izdebna Nowego doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Jezdnia w kierunku Łodzi jest zablokowana.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Zderzenie na autostradzie A2. Trasa w kierunku Łodzi zablokowana. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, karetka i policja – napisał Henryk.

Do wypadku doszło na wysokości Izdebna Nowego. – O godz. 17.47 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na 434 kilometrze autostrady A2 zderzyły się trzy pojazdy: dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy. W pojazdach tych w sumie podróżowało pięć osób, dwie z nich uskarżały się na dolegliwości i są badane przez ratowników medycznych. Nie wiadomo czy zostaną zabrane do szpitala. Na miejscu oprócz policji i pogotowia są także trzy zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Izdebno Kościelne – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Jezdnia w kierunku Łodzi jest zablokowana. Tworzą się bardzo duże korki. – Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu – dodaje rzecznik grodziskiej straży pożarnej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.