02 12 2019

Zderzenie trzech pojazdów na trasie katowickiej

02.12.2019, godz.: 19:53
Zderzenie trzech pojazdów na trasie katowickiej
Fot. GrodziskNews.pl

Bus, laweta i samochód dostawczy zderzyły się na trasie katowickiej na terenie gminy Żabia Wola. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Wypadek na S8 na terenie gminy Żabia Wola. Są utrudnienia – poinformował Michał.

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy o godz. 18.46. Na trasie katowickiej w miejscowości Słubica A zderzyły się bus, laweta i samochód dostawczy. W sumie autami jechało 11 osób. Jedną z nich trzeba było wydostać z pojazdu przy pomocy urządzeń hydraulicznych. Poszkodowana osoba została zabrana do szpitala – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na trasie S8 są utrudnienia w ruchu, nie wiadomo jak długo one potrwają. Na miejscu są policja, pogotowie, a także zastępy straży pożarnej z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, OSP Skuły i OSP Żelechów.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.