reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

11 2023

Zamknięcie kolejnego fragmentu Alpejskiej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayZamknięcie kolejnego fragmentu Alpejskiej - Grodzisk News


Trwa modernizacja ul. Alpejskiej w Chylicach. W najbliższych dniach całkowicie zostanie zamknięty fragment od ul. Skandynawskiej do Beskidzkiej.


Prace na ul. Alpejskiej ruszyły w czerwcu. W ramach zamówienia ma zostać zmodernizowany odcinek od ul. Cichej do ul. Włoskiej. Zadanie obejmuje wykonanie jezdni o szerokości 6 metrów oraz chodnika o szerokości 2,5 metra. Jezdnia ma mieć nawierzchnię z mieszanki mastyksowo-grysowej, a chodnik z kostki brukowej w kolorze grafitowym. Z kostki również będą wykonane zjazdy do posesji. Drogowcy mają także m.in. wykonać odwodnienie (kanalizacja deszczowa), przebudować istniejącą sieć, wykonać oświetlenie uliczne.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W związku z kolejnym etapem prac całkowicie zostanie zamknięty kolejny fragment. – Urząd Gminy Jaktorów informuje mieszkańców, że w związku z aktualnie realizowaną rozbudową drogi gminnej ulicy Alpejskiej w dniach od 13.11.2023r. do 15.11.2023r. będą prowadzone roboty związane z wykonaniem konstrukcji jezdni, tj. rozkładnie kruszywa łamanego i układanie warstw bitumicznych na odcinku od ul. Skandynawskiej do ul. Beskidzkiej. W związku z powyższym na ww. odcinku drogi będzie całkowity zakaz ruchu pojazdów do posesji – czytamy w komunikacie Urzędu Gminy Jaktorów.

Urzędnicy apelują do mieszkańców posiadających samochody o wystawienie ich poza wskazany odcinek. Najpóźniej powinni to zrobić 13 listopada do godz. 6.30.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.