TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

11 2023

Zamknięcie kolejnego fragmentu Alpejskiej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Trwa modernizacja ul. Alpejskiej w Chylicach. W najbliższych dniach całkowicie zostanie zamknięty fragment od ul. Skandynawskiej do Beskidzkiej.


Prace na ul. Alpejskiej ruszyły w czerwcu. W ramach zamówienia ma zostać zmodernizowany odcinek od ul. Cichej do ul. Włoskiej. Zadanie obejmuje wykonanie jezdni o szerokości 6 metrów oraz chodnika o szerokości 2,5 metra. Jezdnia ma mieć nawierzchnię z mieszanki mastyksowo-grysowej, a chodnik z kostki brukowej w kolorze grafitowym. Z kostki również będą wykonane zjazdy do posesji. Drogowcy mają także m.in. wykonać odwodnienie (kanalizacja deszczowa), przebudować istniejącą sieć, wykonać oświetlenie uliczne.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W związku z kolejnym etapem prac całkowicie zostanie zamknięty kolejny fragment. – Urząd Gminy Jaktorów informuje mieszkańców, że w związku z aktualnie realizowaną rozbudową drogi gminnej ulicy Alpejskiej w dniach od 13.11.2023r. do 15.11.2023r. będą prowadzone roboty związane z wykonaniem konstrukcji jezdni, tj. rozkładnie kruszywa łamanego i układanie warstw bitumicznych na odcinku od ul. Skandynawskiej do ul. Beskidzkiej. W związku z powyższym na ww. odcinku drogi będzie całkowity zakaz ruchu pojazdów do posesji – czytamy w komunikacie Urzędu Gminy Jaktorów.

Urzędnicy apelują do mieszkańców posiadających samochody o wystawienie ich poza wskazany odcinek. Najpóźniej powinni to zrobić 13 listopada do godz. 6.30.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.