TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

03 2023

Kobieta odnaleziona po 6 latach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim1 - Grodzisk News


Po ponad sześciu latach poszukiwań grodziscy policjanci odnaleźli zaginioną kobietę.


Zaginięcie kobiety sześć lat temu zgłosiła na policję jej rodzina. Funkcjonariusze od razu rozpoczęli działania mające pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej. – Policjanci szczegółowo sprawdzali informacje o jej możliwym miejscu przebywania i zbierali dane, które mogły przynieść pozytywne efekty. Jednak żadne z nich nie pomogło w szczęśliwym zakończeniu tych poszukiwań – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak po sześciu latach od zgłoszenia udało się ustalić miejsce pobytu zaginionej. – Gdy podczas kolejnych działań w tym zakresie kryminalni otrzymali sygnał o kobiecie, natychmiast pojechali go potwierdzić. Pod ustalonym adresem spotkali zaginioną, której na szczęście nic nie zagrażało. Dobre informacje zostały szybko przekazane poszukującym jej członkom rodziny, a policjanci zamknęli tę trudną sprawę – podkreśla oficer prasowy grodziskiej komendy.

Policjanci podkreślają, że poszukiwanie osób zaginionych jest jednym z trudniejszych policyjnych zadań. Procedura zwykle wygląda tak, że przyjmują zgłoszenie o zaginięciu (najczęściej od członków rodziny) oraz jego okolicznościach. Po ustaleniu szczegółów i zebraniu wszelkich dostępnych informacji wykonują szereg czynności, które mają na celu odnalezienie osób zaginionych.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.