reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

10

03 2023

Kobieta odnaleziona po 6 latach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku MazowieckimKobieta odnaleziona po 6 latach - Grodzisk News


Po ponad sześciu latach poszukiwań grodziscy policjanci odnaleźli zaginioną kobietę.


Zaginięcie kobiety sześć lat temu zgłosiła na policję jej rodzina. Funkcjonariusze od razu rozpoczęli działania mające pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej. – Policjanci szczegółowo sprawdzali informacje o jej możliwym miejscu przebywania i zbierali dane, które mogły przynieść pozytywne efekty. Jednak żadne z nich nie pomogło w szczęśliwym zakończeniu tych poszukiwań – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak po sześciu latach od zgłoszenia udało się ustalić miejsce pobytu zaginionej. – Gdy podczas kolejnych działań w tym zakresie kryminalni otrzymali sygnał o kobiecie, natychmiast pojechali go potwierdzić. Pod ustalonym adresem spotkali zaginioną, której na szczęście nic nie zagrażało. Dobre informacje zostały szybko przekazane poszukującym jej członkom rodziny, a policjanci zamknęli tę trudną sprawę – podkreśla oficer prasowy grodziskiej komendy.

Policjanci podkreślają, że poszukiwanie osób zaginionych jest jednym z trudniejszych policyjnych zadań. Procedura zwykle wygląda tak, że przyjmują zgłoszenie o zaginięciu (najczęściej od członków rodziny) oraz jego okolicznościach. Po ustaleniu szczegółów i zebraniu wszelkich dostępnych informacji wykonują szereg czynności, które mają na celu odnalezienie osób zaginionych.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

A to nie ta kobitka co z hajsem zaginęła bodajże Dorota?
Łoś


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.