reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

01 2023

Kierowcy alarmują: pokaźna wyrwa w drodze na Traugutta


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik MarekKierowcy alarmują: pokaźna wyrwa w drodze na Traugutta - Grodzisk News


Kierowcy skarżą się na wyrwę w nawierzchni ul. Traugutta w Grodzisku. – W tej dziurze można śmiało urwać koło – mówią. Postanowiliśmy zainterweniować w tej sprawie u urzędników.


O sprawie napisał dziś do nas czytelnik. – Radzę uważać, jadąc przez Traugutta. Jest spora wyrwa w jezdni. Jeśli najedzie się zbyt szybko, można nawet urwać sobie koło – mówi Marek. W wiadomościach do redakcji napłynęło jeszcze kilka podobnych głosów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dziura powstała mniej więcej na wysokości skrzyżowania ul. Traugutta z ul. Graniczną. Zagadnęliśmy o tę sprawę grodziskich urzędników z wydziału zarządzania drogami gminnymi., którym na potwierdzenie problemu, wysłaliśmy zdjęcia.

Urzędnicy zapowiedzieli działanie. – Ustalamy, czy w tym miejscu prowadzone były wcześniej prace kanalizacyjne i niewystarczające dobrze odtworzono nawierzchnię, czy inna jest przyczyna powstania wyrwy. Zostanie ona tak czy owak uzupełniona w najbliższych dniach – usłyszeliśmy w wydziale zarządzenia drogami gminnymi.

Tymczasem radzimy kierowcom zachowajcie ostrożność, lepiej też zdjąć nogę z gazu.

Kierowcy alarmują: pokaźna wyrwa w drodze na Traugutta - Grodzisk NewsCzytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Dajta spokój takie dziury to podobają się dla nas i są na miarę grodziskich ulic. Dziury są potrzebne. Przepraszam że tak napisałem

KosiMazaki
25-01-2023 17:45

To za jednym zamachem niech przyjadą na Dębową, Wielopolskiego i Chlapowskiego, tu jest armagedon z dziurami.
I może ktoś napisze czemu od ulicy Chlapowskiego znikły schody z podjazdem dla wózków na peron WKD Okrezna po przebudowie tego peronu.

KrisGG
25-01-2023 18:18

Schody właśnie wróciły 💪. Liczę że dziury dla odmiany znikną.🤞

KrisGG
26-01-2023 13:03
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.