TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

01 2023

Kierowcy alarmują: pokaźna wyrwa w drodze na Traugutta


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik Marek1 - Grodzisk News


Kierowcy skarżą się na wyrwę w nawierzchni ul. Traugutta w Grodzisku. – W tej dziurze można śmiało urwać koło – mówią. Postanowiliśmy zainterweniować w tej sprawie u urzędników.


O sprawie napisał dziś do nas czytelnik. – Radzę uważać, jadąc przez Traugutta. Jest spora wyrwa w jezdni. Jeśli najedzie się zbyt szybko, można nawet urwać sobie koło – mówi Marek. W wiadomościach do redakcji napłynęło jeszcze kilka podobnych głosów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dziura powstała mniej więcej na wysokości skrzyżowania ul. Traugutta z ul. Graniczną. Zagadnęliśmy o tę sprawę grodziskich urzędników z wydziału zarządzania drogami gminnymi., którym na potwierdzenie problemu, wysłaliśmy zdjęcia.

Urzędnicy zapowiedzieli działanie. – Ustalamy, czy w tym miejscu prowadzone były wcześniej prace kanalizacyjne i niewystarczające dobrze odtworzono nawierzchnię, czy inna jest przyczyna powstania wyrwy. Zostanie ona tak czy owak uzupełniona w najbliższych dniach – usłyszeliśmy w wydziale zarządzenia drogami gminnymi.

Tymczasem radzimy kierowcom zachowajcie ostrożność, lepiej też zdjąć nogę z gazu.

Kierowcy alarmują: pokaźna wyrwa w drodze na Traugutta - Grodzisk NewsCzytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.