reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

11 2023

Kierował mimo zakazu, używał kradzionych tablic rejestracyjnych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Kierował mimo zakazu, używał kradzionych tablic rejestracyjnych - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali w Książenicach 34-latka podejrzanego o kradzież tablic rejestracyjnych oraz używanie ich na innym pojeździe. Mężczyznę zlokalizował dzielnicowy z grodziskiej komendy.


Wspomniany dzielnicowy w czasie wolnym od służby zauważył na jednym z parkingów w Książenicach samochód, którym mógł poruszać się mężczyzna podejrzewany o kradzież paliwa z lokalnych stacji. Wizerunek mężczyzny był znany dzielnicowemu z odpraw służbowych więc gdy zobaczył go w aucie, wezwał na miejsce patrol. – Funkcjonariusze bardzo szybko dotarli na miejsce i dokładnie sprawdzili kierowcę i samochód. Okazało się, że 34-latek nie ma uprawnień do kierowania i dwa aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Ponadto na aucie miał przytwierdzone skradzione dwa tygodnie wcześniej w Grodzisku Maz. tablice rejestracyjne. Podczas przeszukania samochodu policjanci zabezpieczyli 7 pojemników z olejem napędowym – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

34-latek został zatrzymany, a pojazd trafił na parking depozytowy. W trakcie czynności potwierdzono, że mężczyzna prowadził auto na terenie powiatu grodziskiego nie stosując się tym samym do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowo po kradzieży tablic, wielokrotnie ich używał w swoim aucie. Dowody już trafiły do grodziskiej prokuratury, a zatrzymany usłyszał siedem zarzutów.

Mężczyzna może usłyszeć kolejne, gdy będzie znane pochodzenie paliwa oraz udział mężczyzny w jego pozyskaniu. Wobec 34-latka sąd zastosował tymczasowy dwumiesięczny areszt.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.