TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

11 2021

Jest przetarg na dodatkową infrastrukturę parkingu przy pl. Zygmunta Starego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsJest przetarg na dodatkową infrastrukturę parkingu przy pl. Zygmunta Starego - Grodzisk News


W ubiegłym tygodniu Grodzisk ogłosił przetarg na budowę parkingu przy pl. Zygmunta Starego. Nowy plac postojowy zastąpi obecny. Dodatkowo będzie odgrodzony bramą, na którą miasto ogłosiło oddzielne postępowanie.


Przypomnijmy, że nowy parking będzie miał  60 miejsc postojowych w tym cztery przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Miejsca parkingowe mają być wykonane z grafitowej kostki farmerskiej, a mają być one wyznaczone bezprogowo zatopionymi krawężnikami granitowymi. Na terenie inwestycji przewidziano także utwardzenie terenu przeznaczonego do parkowania pojazdów jednośladowych oraz utwardzony teren przeznaczony do składowania śniegu m.in. z terenu Placu Króla Zygmunta Starego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ponadto przewidziano nasadzenia zieleni i małą architekturę, a i to nie wszystko. Na parking prowadzić będzie bowiem brama wjazdowa w postaci pergoli. Jej konstrukcja będzie stalowa, a wykonawca wyłoniony w przetargu będzie miał 5 miesięcy na wykonanie zadania. Tyle samo powinna zająć budowa samego parkingu.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.